Spedia

 

Bilgi:Bu şirket hem avrupada hemde Türkiye'de olmak üzere çok ünlü ve güvenilir bir şirket her ay ortalama  en aşağa 50$'a yakın parayı evinize çekle gönderiliyor.Yapmaniz gereken şey sadece spedia logosuna basip sing up(üyeliğinizi başlatmanız) Sizin bilgisayarınızı altında duran bir parmak kalınlığındaki bar sayesinde hem siz heray para kazanıyorsunuz hemde onlar sizin sayenizde para kazanıyorlar.Yapacağınız tekşey yukarıdaki spedia logosuna basıp   sign up'a girip  formu doldurmak mutlaka hepsini doğru yazın unutmayinki en ufak bir yanlışlınızda paralar size ulaşmaya bilir

 

              Sorular ve Cevaplar

PEKİ BİZE NİYE PARA ÖDÜYOR?
- Hem bizlerin sayesinde para kazandığı için hem de bizim ekranımızın alt kısmını işgâl ettiği için.
NE KADAR PARA KAZANIYORUZ?
- Reklamları gördükçe biz de kazanıyoruz. Yaklaşık bir saat Spedia reklam barı aktif halde olduğunda 0,57 dolar para kazanılıyor. Günde 3 saat internette olduğumuzu düşünürsek bir aylık kazancımız 0,57 x 3 x 30 = 51,3  dolar yapıyor.  

REKLAMLAR BİZLERİN İNTERNETTE DİĞER ÇALIŞMALARIMIZI ENGELLİYOR MU?
- Hayır, reklamlar yukarıda belirttiğim gibi ekranın alt kısmında bir parmak kalınlığında bir yerde bulunuyor. Ekranın geri kalan kısmı da bizim çalışma yerimiz oluyor. 
ÜYE OLUNURKEN BİZDEN PARA İSTENİYOR MU?
- Hayır. Üye olmak için hiçbir şekilde para istenmiyor. Yine hiç bir şekilde kredi kart bilgileriniz de istenmiyor.  Üyelik formunu doldururken Ad ve Soyad ile adres bilgilerinizin doğru olması lâzım. Sonuçta çekler bu belirtilen isme adrese gönderiliyor.
SPEDIA BAR NEDİR?
- Spedia bar bize reklam izlettiren Spedia'nın hazırlamış olduğu bir programdır. Bunun ismi spedia.exe üyeliğiniz kabul edildikten sonra e-posta adresinize gelen mailde kullanıcı adınız, password ünüz ve bu spedia.exe dosyasını download etmeniz için bir link bulunuyor. Dosya küçük bir dosya 516 K lık. İndirilmesi 2-3 dakika sürüyor. Sonra bu exe dosyayı üzerine çift tıklayarak çalıştırıyoruz. Bir defaya mahsus olmak üzere bize kullanıcı adımızı ve passwordümüzü soruyor ve reklam bar çalışıyor. Ve siz de puan - para kazanmaya başlıyorsunuz..

spediabarresim.jpg (9982 bytes)

   (Gerçek boyut değildir)

NE ZAMAN PARA GÖNDERİYORLAR?
- İnternete bağlandıkça spedia.exe dosyasını da çalıştırıyoruz. Puan kazanıyoruz. Ne zaman puanlarımızın karşılığı 30 dolara ulaşırsa o zaman bize kazandığımız parayı çek olarak gönderiyorlar. 
SADECE REKLAM İZLEYEREK Mİ PUAN KAZANILIYOR?
- Hayır, SPEDIA'nın oyun siteleri de var. Bu oyun yerlerinde oyunlar da oynayarak extra puanlar kazanabiliyorsunuz. Yine SPEDIA'nın anlaşmalı olduğu bazı şirketlere de üye olunarak (ücretsiz) puan - para kazanılıyor. Ayrıca arkadaşlarınıza , dostlarınıza, tanıdıklarınızı da SPEDIA üyesi yaptığınızda (size verilecek olan referer number ile) onlar da sizin alt üyeleriniz oluyorlar. Onlar da Spedia'yı kullandıklarında kazanıyorlar, onların kazançlarında hiçbir eksilme olmadan siz de onların kazanmış olduğu puanın % 25 ini bonus olarak kazanıyorsunuz.. 
PUAN DURUMUMUZU GÖREBİLİYOR MUYUZ?
- Tabii , Spedia bar üzerinde bulunan Account-Balance seçeneğinden her an puanınızı görebiliyorsunuz. Ayrıca Assosiate butonu ile de alt üyelerinizi görebiliyorsunuz.
CHAT YAPARKEN DE KAZANILIYOR MU? 
- Maalesef chat yapılırken explorer çubuğu aktif olmadığından SPEDIA'da aktif olmuyor.

SPEDIA TÜRKİYE'YE PARA GÖNDERİYOR MU?
- Spedia tüm dünya ülkelerine para gönderiyor. Tabii ki ülkemizede.. 
 
BU SİSTEMDEN BİZE BİR ZARAR GELİR Mİ?
- Hiçbir zarar görmez, Gönderilen paraların da vergisi kesildikten sonra bize gönderiliyor. Sistem tamamen güvenilir bir şekilde işliyor. 
PUAN KAZANMAKTA ZAMAN SINIRLAMASI VAR MI?
- Hiçbir şekilde böyle bir sınırlama yok. İster bir ayda, ister on ayda yeterli puana ulaşın o zaman paranızı alırsınız.
SON SÖZ
- Bu kadar açıklamalardan da anlaşılacağı üzere böyle bir ciddi firmaya üye olmanız sonucunda hiç birşey kaybetmiyor üstelik para da kazanıyorsunuz. Niye kullanmayalım? Evimize gelen telefon faturalarını ve ISS servis ücretlerini karşılıyor. Bize ek bir kazanç sağlıyor. 
Sizler de kazanabilirsiniz. Sadeceüye olmanız ve internette iken SPEDIA'yı kullanmanız yetiyor. Üye olmak için hiçbir şekilde ne para ödüyorsunuz, ne de Kredi kart bilgilerinizi veriyorsunuz. Sadece doğru isim ve doğru adres kullanarak üyelik formunu dolduruyorsunuz. 

 

Spedia'ya nasıl üye olacağım?

 Aşağıdaki logoya bastıktan sonra yapacagınız işlemler!!!

  1. Ekrana 2 tane soru gelecek.İlki web siteniz olup olmadığı.Bunun para kazanmanızla bir ilgisi yok.Varsa Yes'i,yoksa No'yu seçin.Sonra Spedia ile para kazanmak istiyor musunuz diye soruluyor.Buna mutlaka YES ile yanıt verin.Sonra NEXT'e basın.

  2. "Login/domain name" kısmına istediğiniz bir şey yazın,bu sizin oradaki takma adınız olacak ve ileride hesabınıza bakmak,bilgilerinizi değiştirmek gibi işlemleri yaparken şifrenizle birlikte bu ismi gireceksiniz (mesela hipi2000 gibi).Sonra şifrenizi (password) ve ardından doğrulamak için bir kez daha şifrenizi (confirm password) yazın.

  3. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi girdikten sonra aşağıdaki boşlukları doldurmaya başlayacaksınız.Önce tam olarak adınız,soyadınız; sonra e-mektup adresiniz; sonra adresiniz (sokak,apartman gibi); şehir ya da iliniz; eyalet (bunun için Non US/Other'ı seçin); posta kodunuz (5 haneli); Ülkeniz (Turkey); telefon ve yanındaki kutuya da fax (varsa) numarınızı yazın (her ikisi de önemsiz, gerçeğini yazmasanız bile olur;ama mutlaka doldurun).

  4. "Additional Information" yazısının altındaki kutlardan bir kaç tanesine basın."What products do you buy online" için de aynı şey geçerli yine 1-2 tane kutuyu seçin.Neleri seçtiğiniz önemli değil."Subscribe for commercial (opt-in) email" seçeneğinin yanındaki kutuya basarsanız e-mektup yoluyla da para kazanmak istiyorum dersiniz. Bizce bunu da mutlaka seçin.

  5. "What is your age" sorusuna yaşınızı yazın; sonra sırasıyla cinsiyetinizi; eğitimizi; yıllık gelirinizi yazın. Bunları atabilirsiniz, önemli değil.

  6. "Reference number of your sponsor" kısmına şu numarayı yazın: 2793885 Böylelikle Spedia'ya benim referansımızla üye olmuş olacaksınız. Türkiye'de nedense insanlar bu referansları yazmak istemiyor. Arkadaşlar, bu referans numarasını yazmakla sizin hiçbir kaybınız olmuyor. Numaramızı lütfen doğru olarak yazın ki bu siteden sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz devam edebilsin.

  7. "We have arranged a..." ile başlayan kısımdaki kutuları da işaretleyin.

  8. "Submit" ikonuna basın, artık siz de üyesiniz tebrikler!! Artık yapmanız gereken tek şey ekrana gelecek download ikonuna basarak programı indirmek ve kurmak. Programı çalıştırınca login'inizi ve password'ünüzü yazın,alttaki iki seçeneği de işaretleyin ve Connect ikonuna basın (Internet'e bağlı olmalısınız). Bundan sonra net'e her girdiğinizde hesabınızda para birikecek. 30 dolar olduktan sonra çekinizi gönderiyorlar. Şu an para kazanma yöntemleri arasında en güveniliri kesinlike SPEDIA, hiçbir kuşkunuz olmasın!!

  9. Spedia bar'i çektikden sonra bar'in üstüne mouse'un sağ tusu ile tıklayip Spedia Account page den : Balance'yi seçerseniz paranızın nekadar oldugunu öğrenebilirsiniz.Gine aynı yerden User info'yu seçerseniz Ayalarınızda değişiklik yapabilirsiniz.

 

 

Üye olmak için logoya basın:

Zaman Kaybetmeyin ve Şuandan itibaren para kazanmaya başlayın